o mnie

Swoją przygodę z architekturą zaczęłam bardzo dawno temu. Jako mała dziewczynka uwielbiałam budować z klocków, rysować, malować, lepić z plasteliny. Rodzice kupowali mi mnóstwo malowanek, które dokładnie wypełniałam kredkami, a wujek opowiadał historie o koparkach, wykopach, rurach co bardzo mnie -kilkuletnią dziewczynę fascynowało.

Później zaczęło się Technikum Budowlane, w którym nie przepadałam za przedmiotami typu biologia, historia, ale za to przykładałam się do przedmiotów zawodowych. Książkę z budownictwa wykułam na pamięć, z reszta mam ja do dziś.

Prawdziwa przygoda zaczęła się na studiach. Zaczęłam studiować architekturę i urbanistykę (opracowywanie koncepcji planistycznych miast)- kierunek trudny, ale ciekawy. Praca nad projektami była tak wciągająca, że pochłaniała coraz więcej czasu, nawet kosztem rodziny czy przyjaciół. Pewnego razu nad projektem pracowałam ponad 48h z przerwą na spanie i jedzenie. Na swoim koncie mam mnóstwo projektów koncepcyjnych hoteli, bibliotek, małej gastronomii, a także budynków jednorodzinnych. Wraz z tworzeniem projektów budowlanych narodziła się pasja do projektowania wnętrz, elewacji budynków i zagospodarowywania działek. Godziny spędzone przed projektami nauczyły mnie nie bać się nowych wyzwań, dążyć do wyznaczonych celów i coraz wyżej stawiać sobie poprzeczkę.

W 2014 roku założyłam własne biuro projektowe AM Studio. Po kilku latach prowadzenia działoności, mogę stwierdzić, że to była dobra inwestycja. Praca nad projektami sprawia mi dużo przyjemności. Ktoś kiedyś powiedział, ze jak

lubi się swoją pracę, to tak jakby się nigdy nie pracowało. I tak jest!

© Copyright 2015 Projekty AM | All rights reserved | Created by Cookiemonsters.pl

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.