OFERTA

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

                        O współpracy z architektem warto pomyśleć już na etapie zakupu lub budowy nieruchmości. Dzięki temu wprowadzimy zmiany w układzie ścian,

                        poprowadzimy instalacje w miejscach docelowych, co znacznie usprawni proces wykończeniowy.
                        Przywiązujemy olbrzymią wagę do funkcjonalności projektowanych przez nas wnętrz, przez co mieszkańcy czują się w nich wygodnie i wyjątkowo.

 

Projektujemy:

DOMY, APARTAMENTY, MIESZKANIA

POWIERZCHNIE BIUROWE

ŁAZIENKI

Projekty łazienek przy zakupie wyposażenia u nas w sklepie za min.3500 zł netto są darmowe. W  skład wyposażenia wchodzą: płytki, armatura, grzejniki, ceramika, fugi, silikony.

Inwestor na początku współpracy wpłaca kaucję w zależności od wielkości łazienki ok. 600-800 zł brutto, która poźniej rozliczamy przy fakturze.

Projekt łazienki odbywa się tak samo jak w przypadku projektu wnętrz, czyli po pomiarach i omówieniu projektu na miejscu inwestycji. Inwstor dostaje

2 koncepcje projektowe do wyboru oraz kosztorys. Transport wyposażenia pod wskazany adres jest darmowy. Więcej informacji jest w zakładce ŁAZIENKI.

 

PROJEKTY ELEWACJI BUDYNKÓW

Projekty elewacji są często zespojone z zaprojektowaniem otoczenia wokół domu, budynku, a także ogrodzenia. Bardzo ważne jest, o ile jest taka możliwość, stworzyć wspólną całość, idealnie dopełniającą się architektonicznie. Zaprojektowanie nowej fasady dla budynków  jest wyzwaniem, otwierającym szereg możliwości, pozwalającym na pracę z bryłą, często traktowaną w sposób rzeźbiarski. W projektach elewacje domów przestają być standardowymi podziałami, zaskakują innowacyjnością i oryginalnością rozwiązań. Śmiało stosuję różnego rodzaju okładziny ścienne, drewno, metal, kompozycje kolorystyczne – oczywiście trzymając się wyznaczonego budżetu i zaleceń Inwestora. Bardzo chętnie przystępuję do kompleksowych realizacji wnętrza domu, elewacji i zagospodarowania terenu. Wtedy istnieje możliwość idealnego zespojenia tych trzech światów, komponowania w sposób przemyślany, przenikania motywów do środka i otoczenia tak, aby powstała scalająca się i grająca ze sobą przestrzeń do życia, stworzona specjalnie, indywidualnie dla konkretnego odbiorcy.

 

Dodatkowo prowadzę nadzór autorski lub inwestorski nad projektem

 

         Nadzór autorski to sprawdzanie zgodności wykonywanych robót budowlanych z projektem.

 • Rozmowy i konsultacje z wykonawcami
 • Sprawowanie nadzoru autorskiego w zakresie stwierdzania w toku wykonywania robót budowlanych zgodności realizacji z projektem oraz uzgadniania możliwości wprowadzenia rozwiązań zamiennych w stosunku do przewidzianych w projekcie.

         Nadzór inwestorski to wszystkie prace objęte projektem kompleksowym oraz dodatkowo rozszerzony nadzór autorski wraz z koordynacją zamówień.

          Nadzór inwestorski obejmuje:

 • Odciążenie klienta z potrzeby kontaktów z wykonawcami i całkowite przejecie koordynacji inwestycji
 • Pomoc przy doborze ekip wykończeniowych
 • Przedstawienie wykonawcom założeń projektowych
 • Logistykę zamówień oraz transportów
 • Koordynację prac związanych z procesem realizacji projektu
 • Stały kontakt z firmami realizującymi prace wykończeniowe w trakcie realizacji wnętrza
 • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z prowadzonymi pracami oraz uzgadniania możliwości wprowadzenia rozwiązań zamiennych w stosunku do przewidzianych w projekcie
 • Weryfikację prac w zakresie ich zgodności z projektem
 • Weryfikację dostaw materiałów pod kątem ich zgodności z zamówieniem, warunkami technicznymi oraz terminem dostawy
 • Wprowadzanie ewentualnych zmian projektowych na etapie realizacji
 • Informowanie Zamawiającego o postępie prac oraz podjętych decyzjach związanych z realizacją projektu
 • Informowanie Zamawiającego o zbliżających się terminach płatności za poszczególne dostawy materiałów wykończeniowych oraz prace wykończeniowe

 

© Copyright 2015 Projekty AM | All rights reserved | Created by Cookiemonsters.pl

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.